wyniki konkursu z zalando.pl

Tym razem miałam trudniejszy wybór, bo Waszych odpowiedzi było trzy razy więcej, a nagród miałam trzy razy mniej, bo tylko jedną :) Ale nie liczy się ilość tylko jakość, a nagroda wydaje mi się bardzo fajna – w końcu kto nie chciałby dostać 200 zł do wydania w sklepie Zalando.pl? :)


zalando_logo_72
 

Tym razem postanowiłam nagrodzić osobę, której odpowiedź mnie najbardziej rozbawiła :) Nie wiem czy to kwestia mojego sentymentu do gwary śląskiej czy utożsamiania się z romiarem “plus-size”, ale nagrodę otrzymuje Iza! 

“Drogi Świynty Mikołaju, jo wiym że tyś je rychtyk zarobiony (ale Ci powiym że jo tyż, na te świynta rychtyk kupa roboty je), ale tak se pomyślałach że mono znejdziesz jeszcze troszka czasu to byś mi pod choinka podciepnył taki klajd piykny, o taki http://www.zalando.pl/anna-field-sukienka-koktajlowa-czerwony-an621c09y-g00.html. Bo jo se od chłopa zażyczyła tako taszka fajno i myśla że to by mi ganc pasowało do siebie. Bo widzisz, tyn klajd nie dość że je taki fajny czerwony (pieronym szwarny) to jeszcze je ‘plus size’! A mało kaj znejść taki cudyńko w moim rozmiarze. Jako sie to godo, rubynsowski kształty mom. A jo Ci za to obiecom że jak dostana bon z Zalando (wiym, że tam kupujesz bo w reklamie godali) to Ci kupia nowy worek, bo tyn co mosz Ci już wisi! Całuja i licza na Ciebie:) Iza ze Ślonska!”

 

Izo gratuluję serdecznie, dziś skontaktuję się w sprawie przekazania Ci Twojej nagrody! :)

 • Iza

  Nie wierzę! :D wreszcie mój wielki tyłek przyniósł jakąś korzyść :D :D Dziekuję!!!! :) jeeeerona jak sie moj chłop dowiy… :D

 • hahaha czytałam dwa razy żeby dobrze zrozumieć… gwara nieziemska, taka rozbawiająca odpowiedź godna nagrody :)

  Wesołych Świąt i spełnienia marzeń dla wygranej i prowadzącej :)

 • Wiola

  Nagroda naprawdę zasłużona, gratuluje zwyciężczyni wygranej i poczucia humoru :D

 • Immortelle

  Gratulacje, obstawiałam właśnie, że to ten wpis zdobędzie największe uznanie :D