Konkurs! Karnawałowe pyszności z Russel Hobbs!

Minęła już chwila od ostatniej zabawy na moim blogu, więc dziś mam dla Was niespodziankę w postaci konkursu na karnawałowe pyszności. Tym razem sponsorem nagród jest firma Russel Hobbs, a wygrana na moim blogu to dopiero wstęp do dalszych nagród :) Ale o tym już za moment.

Karnawał trwa, więc z pewnością na Waszych stołach co rusz goszczą doskonałe imprezowe przekąski. Nie zapomnijcie zrobić im zdjęcia nim znikną z Waszych stołów, bo na tym właśnie polega Wasze zadanie! :)

Co właściwie musicie zrobić?

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Tutaj (oraz na 13 innych blogach równocześnie) odbywa się etap pierwszy.


konkurs russel hobbs
 

Waszym zadaniem konkursowym jest przesłanie autorskiego przepisu na ulubione danie karnawałowe wraz ze zdjęciem potrawy (własnoręcznie wykonanym) oraz wskazanie, jaki produkt marki Russell Hobbs mógłby być wykorzystany do przygotowania tego dania. Posiadanie tego produktu nie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

Swoje prace możecie przesyłać na adres gruszkazfartuszka(at)gmail.com do 12.02 do godziny 23:59.

Spośród nadesłanych prac nagrodzone zostaną cztery:

– Autor najlepszej pracy otrzyma Szatkownicę Desire marki Russell Hobbs oraz zestaw gadżetów marki Russell Hobbs

– 3 wyróżnione prace nagrodzone zostaną zestawem gadżetów (upominków) marki Russell Hobbs.

Rozwiązanie etapu I odbędzie się na blogu najpóźniej 18.02 do godziny 17:00

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu!

———————————————————————————————–

A co z drugim etapem?

Do drugiego etapu przechodzą zdobywcy pierwszego miejsca, na wszystkich 14 blogach. Ich prace konkursowe poddawane są głosowaniu fanów marki Russell Hobbs na Facebooku. Finaliści mogą, a nawet powinni zachęcać znajomych do głosowania w konkursie!

Spośród trzech prac, które w głosowaniu zdobędą najwięcej głosów, Komisja konkursowa wybierze jednego zwycięzcę, który nagrodzony zostanie robotem planetarnym Desire marki Russell Hobbs.

Głosowanie na finałowe prace trwać będzie do 9.03, a ogłoszenie wyników II etapu odbędzie się 12. marca 2014.

 • alekssisss

  Gruszko, Gruszko…… jakiś czas temu wysłałam zgłoszenie do konkursu a dopiero dziś polubiłam Russell Hobbs Polska, czy muszę ponownie wysłać zgłoszenie???????? :( niedoczytałam……

  • gruszka

   Nie ma takiej potrzeby :)

 • Małgorzata Lewicka-Jaśkiewicz

  Chciałam tylko zapytać czy dotarło moje zgłoszenie do konkursu :)