wyniki konkursu halloweenowego

Wszystkich niecierpliwie wyczekujących najmocniej przepraszam, że to tyle trwało. Jurorzy mieli jednak twardy orzech do zgryzienia, dlatego też potrzebowali dłuższej chwili do namysłu. Jednak już wszystko jasne :) Uwaga, uwaga – fanfary! Ogłaszam zwycięzców!


4gift_logo_300x200
 

1. miejsce, bon do sklepu 4gift.pl o wartości 100 zł otrzymuje Bernadeta:

Halloween-święto duchów, zjaw i upiorów to dla mnie… jedyna w roku okazja do świetnej zabawy z kompanami nie z tej ziemi. Wyruszymy wpierw na akcję “cukierek albo psikus”, by później sąsiadce- sknerze podrzucić zgniłą dynię pod płot. Na halloweenowej imprezie zatańczę walca z jeźdźcem bez głowy-ach jak on wybornie tańczy i wcale nie myli kroków,nie depcze po palcach nawet nie patrząc na stopy. Czarownica z owłosionymi kurzajkami na nosie wzniesie toast drinkiem z kurzych stóp i ze skrzydeł gacka nietoperza. Największy przystojniak imprezy-Frankenstein puszcza do mnie oczko i szeroko się uśmiecha mimo braku uzębienia w szeregu 1-5, a Dr Jekyll bez Mr Hyde’a wbrew pozorom czuje się jak ryba w wodzie. Halloween to dla mnie zabawa do białego rana. Impreza w rytmach największych i najlepszych przebojów. Ze sklepu 4gift.pl wybrałabym zapewne Alkokroplówki,które byłyby idealnym koktajlem dla zmęczonego całonocną imprezą towarzystwa. Wszak człowiek nie wielbłąd i pić musi i dlatego aby nie mieć na sumieniu odwodnienia moich gości zadbałabym o stylowe “drinki”…

 

2. miejsce, bon do sklepu 4gift.pl o wartości 70 zł otrzymuje Mariola:

Co jest podstawą dobrej imprezy, nie tylko na Halloween? Rozrywka oczywiście! Dzięki takiej imprezowej wieży http://4gift.pl/imprezowa-wieza.html każdy niepożądany ruch w pokoju zostanie wychwycony, nikt nie prześlizgnie się niezauważony.. Na “przegranych” czekać będzie, zanurzony w alkoholowej formalinie lodowy mózg… http://4gift.pl/lodowe-mozgi.html . Wtedy okaże się, w czyich żyłach płynie prawdziwie zombiacka krew.. Po tych straszliwych intelektualnych męczarniach, przyjdzie czas na odpoczynek.. Czy aby na pewno? Te zakrwawione poduchy http://4gift.pl/smiertelnie-zmeczony-poszewki-na-poduszki.html jednoznacznie rozstrzygną, kto z nas tylko się Halloweenowo przebrał, a kto jest prawdziwym potworem… :)

 

3. miejsce, bon do sklepu 4 gift.pl o wartości 50 zł otrzymuje Karolina:

Z mroku lekko przedzierają się lekkie, wręcz niewidoczne płomienie świec. Niewyraźne twarze spowija wszechogarniająca ciemność. Z każdej strony otaczają nas makabryczne obrazy. Diiiing-dooong! Imprezę przerywa donośny dzwonek. Unikalna atmosfera w jednym momencie rozpada się na miliony kawałków. Z zaciśniętymi wargami, szybkim krokiem zmierzam ku drzwiom. Ciemny odcień czerweni na mojej twarzy sugeruje gniew ze szczyptą poirytowania. To dzieciaki, kolejny raz przerwyają imprezę, upominając się o słodkości. Mimo swego wzburzenia, z uśmiechem wręczam im czekoladowe cukierki i batony, ściskając w ręce ANTYSTRESOWĄ KULKĘ.

 

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział, a zwycięzcom gorąco gratuluję! Już wkrótce skontaktuję się z Wami w sprawie przekazania nagród.

Ps. Od razu też zapowiem, że mam dla Was kolejną konkursową niespodziankę – nie przegapcie! :)

 

  • Mariola

    Dziękuję za wybranie mojej odpowiedzi! Pozdrawiam :)

  • Gratulacje dla zwycięzców :)