Ola Hreczyńska-Dobroniecka – Kosmetolog

ola

Od zawsze chciałam pracować z ludźmi. Głównie po to, by pomagać im zwalczać swoje defekty i leczyć z kompleksów. To dlatego postanowiłam zostać kosmetologiem. Moim marzeniem było ukończyć prestiżową uczelnię i tak też zrobiłam – zostałam mgr kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wykonuję mój zawód od 4 lat i daje mi on 100% satysfakcji. Pierwsze kroki stawiałam w podpoznańskich gabinetach spa, pracując nad ciałem i duchem moich klientek. Tam nauczyłam się jak sprawiać, by klient wychodził zadowolony i usatysfakcjonowany. W Beauty Mill spełniam się jako kosmetolog trafiając na klientów idealnych – czyli takich, którzy chcą poprawić coś więcej, niż tylko brwi i paznokcie ;) Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności, uwielbiam wyzwania i nie ma dla mnie rzeczy nie do wykonania.

Prywatnie jestem wiecznie uśmiechniętą, lubiącą dobrą zabawę i ambitną dziewczyną. Uwielbiam dobre kino fabularne, thrillery i komedie, pyszną, meksykańską i włoską kuchnie oraz podróże – moim marzeniem jest odwiedzenie wszystkich stolic Europy i najpiękniejszych plaż świata.

BEAUTYMILL_logo_CMYK-1

1420289848_home-128 www.beautymill.pl   1420290916_black_envelope-128 copy recepcja(at)beautymill.pl    1420290013_phone8-128 copy 61 843 84 69

 

Dowiedz się więcej o projekcie!

baner page