konkurs ze Scandi Decor.pl – Skandynawia na talerzu

Już po północy, więc oficjalnie zakończył się poprzedni konkurs, a że ja nie lubię jak się nic nie dzieje, to od razu ogłaszam kolejny! :) Tym razem wykazać się możecie nie słowem, a obrazem. Pamiętajcie – nie zwalajcie na słaby sprzęt lub złe światło: liczy się pomysł! Mam nadzieję, że lubicie i czujecie skandynawski design i klimat, bowiem tego właśnie dotyczyć będzie Wasze zadanie :)


skandynawia na talerzu
 

Na zwycięzcę konkursu czekają dwie wyjątkowe nagrody: pierwszą jest piękny ceramiczny czajniczek firmy Bloomingville ozdobiony fioletowym, kwiatowym wzorem, o pojemności 0,7 l, drugą – wyjątkowa herbata Morning Breeze firmy By Nord – bogata w antyoksydanty herbata Keemun z rabarbarem i miętą :) Obie nagrody ufundował sklep Scandi Decor oferujący produkty wiodących skandynawskich producentów wyposażenia wnętrz :)

Jak wygrać?

Zrobić zdjęcie, które będzie obrazować hasło “Skandynawia na talerzu” i wysłać je na adres gruszkazfartuszka(at)gmail.com lub zostawiając link do fotografii w komentarzu pod tym wpisem (w przypadku komentarza należy pamiętać o pozostawieniu kontaktowego adresu e-mail w formularzu).

Na zgłoszenia konkursowe czekam do 28.04, do godziny 23:59.

Nie jest to warunek konieczny, ale będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie fan page gruszki z fartuszka oraz sklepu ScandiDecor.pl :)

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na umieszczenie zdjęcia na fan page’u gruszki z fartuszka, w folderze ze zgłoszeniami konkursowymi.

 

  • Koniecznie muszę wziąć udział w tym konkursie:) Gruszko, wyśmienite zadanie! :D