DIY – zimowe lampiony

Całkiem niedawno obiecywałam Wam, że w tym roku na blogu znów zasypię Was pomysłami na świąteczne dekoracje. Nie kłamałam. Przy współpracy z Tesco, stworzyłam dla Was aż pięć świątecznych tutoriali i już nie mogę się doczekać, aż je Wam pokażę! :) Dziś prezentuję pierwszy z nich, a kolejne będą pojawiać się na blogu co dwa dni, dlatego nie zapomnijcie do mnie zaglądać :) A jeśli macie niedosyt świątecznych ozdób, to zajrzyjcie też koniecznie tutaj lub do gruszkowego archiwum, gdzie jak trochę poszperacie, to na pewno coś znajdziecie :)

tesco święta

Na pierwszy ogień (och, jak dosłownie!) idą zimowe lampiony. Miękkie światło świecy i przyprószony śniegiem lampion to piękne połączenie :) Podczas gdy wokół szaleje moda na piękne, designerskie słoiki, te lampiony można zrobić ze zwykłego słoja po ogórkach, a efekt jest równie piorunujący! :) Ja moje lampiony ozdobiłam szyszkami oraz sztucznymi jagodami (żałuję, że nie miałam pod ręką gałązek choinki) oraz złotymi dzwoneczkami. Zależało mi na delikatnym, naturalnym efekcie. Wy swoje możecie ozdobić oczywiście według własnego uznania, ale ze sztucznym śniegiem najlepiej komponują się właśnie te elementy, które pochodzą prosto z natury.

Jeśli zdecydujecie się na ich zrobienie to koniecznie (KONIECZNIE!) podzielcie się ze mną zdjęciami, bo jestem strasznie ciekawa efektu! :)

zimowe lampiony tesco