DIY – bombki lekkie jak piórko

Tym razem moje DIY to bardziej inspiracja niż faktyczny tutorial, bo opis zrobienia tych pięknych bombeczek zajmie mi prawdopodobnie jakieś dwa zdania :) W każdym razie – jeśli jesteście zmęczeni ciężkimi, ociekającymi złotem i karmazynem ozdobami i poszukujecie czegoś lekkiego, leciutkiego jak piórko to… sięgnijcie po piórka właśnie :)

Mam nadzieję, że już po moich ostatnich tutorialach m.in. na bombki z popcornem oraz zimowe bombeczki z solą zaopatrzyliście się w transparentne, szklane bombki. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to odpowiem tu na pytanie, które bardzo często padało w wiadomościach prywatnych – ja moje kupiłam na allegro, ale są w internecie sklepy z bombkami oferujące także transparentne sztuki.

Tak bombki prezentują się w pełnej krasie:

piórka no text

A tak prezentowały się podczas sesji zdjęciowej ;) Robienie zdjęcia nie było proste – dyndające bombki i powiewające piórka działają na moje koty jak kocimiętka ;)

pumpkin

Potrzebne będą:

- transparentne, najlepiej szklane bombki

- małe piórka w wybranym kolorze (u mnie białe i nakrapiane)

Z bombek wyjmujemy metalową zawleczkę. Do środka wkładamy po 2-3 piórka (zależnie od wielkości) i ponownie zamykamy bombki. Ozdoby wieszamy na żyłce, nitce, naturalnym sznurku lub bardzo delikatnej wstążeczce.

You will need:

- transparent, glass ornaments

- little feathers in favourite color (i use white and brown with dots)

Remove metal piece from ornaments. Put 2-3 feathers inside and close it. Hang it on thin fishing line, natural twine, thread or delicate ribbon.